Aleksandra Kwaśniewska oraz jej mąż, Kuba Badach, już od wielu lat pozostają w związku. Uważa się, że świetnie się dobrali i są razem szczęśliwi. Są już prawie dziewięć lat po ślubie.

Warto zauważyć, że córka byłego prezydenta Polski oraz jej mąż świetnie się ze sobą czują i dogadują zarówno pod kątem sfery prywatnej, jak i zawodowej. Kuba spełnia się muzycznie, a Aleksandra Kwaśniewska została prowadzącą programu „Miasto Kobiet”.

Aleksandra Kwaśniewska szczerze opowiedziała o swoim związku

Mąż Oli Kwaśniewskiej, Kuba Badach, spotkał swoją miłość w studiu radiowym – on występował w ramach promocji albumu, ona z kolei podczas audycji. Ich znajomość pełna była przypadkowych spotkań na imprezach, a nawet w barze mlecznym.

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska/YouTube @Kocham Polskę
Kuba Badach i Ola Kwaśniewska/YouTube @Kocham Polskę

W końcu sympatia przerodziła się w prawdziwe uczucie. Okazuje się jednak, że Kuba Badach bardzo się obawiał rodziców Oli Kwaśniewskiej. Muzyk stresował się momentem, w którym córka byłego prezydenta miała wyznać, jak jej ukochany zarabia na chleb. Większość osób z muzyką kojarzy od razu imprezy, używki i grono nie zawsze kulturalnych fanek.

Córka byłego prezydenta zna receptę na udane małżeństwo

Ostatecznie jednak Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy polubili Badacha, a ten zdecydował się poprosić Olę o rękę.

Do ceremonii doszło w 2012 roku. Dziś, po 9 latach od ślubu, para w dalszym ciągu jest ze sobą szczęśliwa. Ostatnio Aleksandra Kwaśniewska pozwoliła sobie na nieco szczerości – ujawniła receptę na szczęśliwe małżeństwo.

Znaleźć kogoś z poczuciem humoru i przegadywać problemy na bieżąco

- zdradziła Aleksandra Kwaśniewska na Insta Stories.

Ola Kwaśniewska/YouTube @TVNPL
Ola Kwaśniewska/YouTube @TVNPL

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN