Australijski serial "H2O - wystarczy kropla” był emitowany na kanale Disney Channel i cieszył się ogromną popularnością. Główne bohaterki - Emmie Gilbert, Cleo Sertori i Rikki Chadwick, odkryły tajemniczą jaskinię, w której nabyły super moce!

Zaledwie 10 sekund po każdym kontakcie z wodą dziewczyny zamieniały się w syreny. Ponadto każda z dziewczyn miała dodatkową moc. Cleo mogła manipulować wodą, Emma potrafiła zamrażać, a Rikki podgrzewać wodę.

Serial "H2O - wystarczy kropla" zrobił prawdziwą furorę

Serial "H2O - wystarczy kropla" był emitowany w latach 2006-2010. Od tego czasu minęło ponad dziesięć lat! Główne bohaterki zmieniły się nie do poznania.

W postać Cleo wcieliła się Phoebe Tonkin. Dziewczyna spełnia się w świecie show-biznesu. Wciąż jest aktorką i rozpoczęła również pracę jako modelka.

Zbuntowaną Rikki zagrała Cariba Heine. Pochodząca z RPA dziewczyna spełnia się wciąż w aktorstwie i tańcu.

Serialową Emmą Gilbert była Claire Holt. Kobieta jest teraz szczęśliwą mamą I żoną. Ponadto wciąż gra w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN