Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Głównie dlatego, że właśnie w ten sposób prowadzi swoje biznesy. Lewandowska jest znana trenerką. Posiada także markę kosmetyczną oraz sprzedaje żywność dla sportowców.

Anna Lewandowska pokazała twarz młodszej córki

Anna Lewandowska dzieli się w mediach społecznościowych także swoim zżyciem prywatnym. W tej dziedzinie Ania ma jednak pewne zasady. Celebrytka stara się chronić prywatność swoich bliskich, zwłaszcza dzieci.

Anna Lewandowska zaczęła jednak dodawać zdjęcia, na których pokazuje twarze swoich córek. W ostatnim czasie znana trenerka opublikowała urocze zdjęcie małej Laury. Możemy na nim zobaczyć profil słodkiej dziewczynki.

Fani nie mogą nachwalić się urody małej Laury

Najmłodsza córka Lewandowskich urodziła się w maju 2020 roku. Z miejsca podbiła serca nie tylko swoich rodziców i siostry, ale także fanów. Dziewczyna ma już półtora roku i to właśnie z tej okazji Anna Lewandowska opublikowała jej zdjęcie.

Fani nie kryją zachwytów nad córką Lewandowskich, podkreślając, że dzieciaczki bardzo szybko rosną. A jak wam podoba się najnowsza fotografia na Instagramie Anny Lewandowskiej?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN