Wielu mężczyzna boryka się z problemem wypadania włosów. W obecnych czasach są jednak sposoby, dzięki którym panowie mogą znowu mieć bujną czuprynę. Niektórzy decydują sią na peruki, a inni na zabieg przeszczepu włosów.

Dzięki najnowszym metodom lekarze mogą w bezbolesny sposób wykonać zabieg transplantacji włosów, a po krótki czasie panowie są w stanie cieszyć się fantastyczną fryzurą.

Niektóre polskie gwiazdy przeszczepiły sobie włosy

Okazuje się, że wiele polskich gwiazd również skorzystało z zabiegu przeszczepu włosów. Wśród nich jest między innymi Adrian Szymaniak z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Ślub od pierwszego wejrzenia/ screen youtube
Ślub od pierwszego wejrzenia/ screen youtube
Ślub od pierwszego wejrzenia/ screen youtube

W 2019 roku Adrian opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia wykonane po zabiegu przeszczepu włosów. W długim wpisie, jaki towarzyszy fotografiom, Adrian tłumaczy przyczyny swojej decyzji i historię, jaka za nią stoi. Mężczyzna już od wielu lat borykał się z problemem wypadania włosów. Zdecydował się na zabieg teraz, kiedy w Polsce staje się to coraz bardziej popularne, a technologia jest coraz lepsza.

Trudno uwierzyć, kto jest wśród nich

Do polskich celebrytów, którzy skusili się na transplantację włosów należy również Radosław Majdan. Przed przeszczepem mężczyzna zakrywał swoje zakola i braki włosów nakryciami głowy.

Tomasz Ciachorowski również zdecydował się na zabieg przeszczepu włosów. Znany z takich produkcji jak "Złotopolscy", "Majka", czy "M jak miłość" aktor nie zawsze miał bujną czuprynę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN