Kilka dni temu polskim show-biznesem wstrząsnęła wieść, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska się rozstali. Para od jakiegoś czasu przechodziła kryzys i oficjalnie zakończyła swoją relację.

Jak Adam Zdrójkowski poradził sobie z rozstaniem z Wiktorią Gąsiewską?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie popularnego serialu. Na początku łączyły ich tylko relacje zawodowe, ale po kilku latach wspólnej pracy między tą dwójką narodziło się prawdziwe uczucie. Byli jedną z najpiękniejszych młodych par polskiego show-biznesu.

Ich wspólna przygoda jednak się zakończyła. Kilka dni temu Wiktoria Gąsiewska poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych, że już od jakiegoś czasu nie jest z Adamem Zdrójkowskim. Młodzi aktorzy nie podali jednak przyczyny rozstania.

Początek był naprawdę ciężki

Okazuje się, że pierwsze dni po rozstaniu były niezwykle ciężkie dla Adama Zdrójkowskiego. Trenerka młodego aktora z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zdradziła, jak zachowywał się chłopak.

Agnieszka Hekiert opowiedziała dziennikarzom Pomponika o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Okazuje się, że 22-latek bardzo ciężko zniósł zerwanie i „nie spał, ani nie jadł”.

Finalnie bliscy pomogli mu jednak oddzielić sprawy prywatne od zawodowych zobowiązań. Adam Zdrójkowski pogodził się ze stratą i teraz skupia się wyłącznie na karierze.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN