Rzadko udawało mu się uciec na wieś, w której spędził dzieciństwo. Albo sesje, teraz praca, potem kwestie organizacyjne utrudniały wyjazd do rodzimych miejsc.

Matka i ojciec tego mężczyzny poszli do babci i pomogli jej, ale nie miał wystarczająco dużo czasu, zwłaszcza że miał do nich daleko. Gdy tylko młody człowiek miał okazję, od razu kupił bilety i pojechał do swojej babci.

Kiedy przybył, od razu był bardzo zdenerwowany. Babcia była chora, a jej dom był w strasznym stanie. Wnuk natychmiast zdecydował, że nie może tego tak zostawić. Trzeba było pilnie dokonać remontu, bo ten dom pamiętał jeszcze młodość jego dziadka. Facet wziął urlop, zatrudnił ekipę naprawczą i zaczął realizować swoje cele.

Postanowił powiększyć przestrzeń w domu, a także zrobić toaletę w domu, ponieważ była tylko na zewnątrz. Dla osoby starszej jest to bardzo niewygodne. Ponadto ekipa remontowa wymieniła dach i elewację budynku.

fot. youtube
fot. youtube
fot. youtube

Po staraniach mężczyzny dom nabrał zupełnie innego wyglądu. Teraz jest to najlepszy dom w wiosce. Dokonali również rozbudowy, w której goście mogą zostać zakwaterowani na nocleg. Facet postanowił, że będzie częściej przychodził do ukochanej babci i pomagał jej we wszystkim.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN