Więc chcesz, kiedy wracasz do domu po pracy, żeby czekała tam na Ciebie piękna i zadbana żona, dom jest czysty, są pyszne dania, świece, romantycznie na stole, a żona nigdy nie ma „bólu głowy ”.

Dokładnie tak było wcześniej, kiedy się poznaliśmy, przed ślubem. To były czasy...

Moja Anna była prawdziwą boginią. Wszystko w niej było piękne - jej twarz, figura i dania były piękne, a jej charakter był dobry.

Nawet po ślubie za pierwszym razem wszystko było super. Dużo chodziliśmy, odpoczywaliśmy w nocnych klubach, bawiliśmy się i wydawało się, że życie jest dobre.

Wszystko to trwało dokładnie do momentu, gdy dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się dziecka. I wtedy zaczęło się coś, na co nie byłem gotowy.

Miała ciężką toksykozę, często miała zawroty głowy i ogólnie źle się czuła. Kilka razy Anna leżała w szpitalu. Musiałem zapomnieć o beztroskim życiu.

Nie przestawałam jednak mieć nadziei, że po porodzie wszystko wróci na swoje miejsce. Jednak bardzo się myliłem.

Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy urodził się nasz syn. W końcu syn, spadkobierca. A potem zaczęły się nieprzespane noce, niekończące się pieluchy i inne.

Dziecko często krzyczało w nocy, nie spałem wystarczająco długo, a rano szedłem do pracy. Żona ma się dobrze, jest w domu, w dzień może spać. Kiedy powinienem odpocząć?

Dwa lata później urodziła się nasza córka. Teraz syn ma trzy lata, a córka ma rok. Wygląda na to, że powinienem się cieszyć, ale jakoś to nie działa.

Po mojej Xeni pozostało tylko imię. W domu po pracy spotyka mnie dziewięćdziesięciokilogramowa kobieta, poza tym bez strzyżenia, manicure i w brudnym ubraniu.

Na kuchence jest tylko zupa i nic więcej. W domu cały czas panuje hałas, zgiełk i chaos. A żona jest zawsze nieszczęśliwa, ciągle narzeka, że ​​jest zmęczona. A czym że mogła się zmęczyć siedząc w domu?

W końcu prawie nic nie robi. Przez cały dzień gotować można tylko zupę. Dzieci bawią się same. Cóż, wyjdzie też z nimi na spacer i wpadnie do sklepu po artykuły spożywcze. W końcu to nie jest praca. Można to nazwać relaksem, ponieważ spacery na świeżym powietrzu są dobre dla zdrowia.

Powiedziałem jej, żeby się uporządkowała, ale zawsze są na to jakieś wymówki. Albo brakuje pieniędzy, albo nie ma z kim zostawić dzieci. Gdybym chciał, znalazłbym okazję.

I pracuję cały dzień, bardzo się męczę, a co jeszcze powinienem pomóc przy dzieciach??? Prawdopodobnie się rozwodzę. W końcu życie jest tylko jedno i szybko mija. Zapłacę dzieciom alimenty i pozwolę jej żyć tak, jak chce.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN