Mam dość nowych całych rajstop wystarczających na nie więcej niż pół dnia.

Kiedyś zaszywałam dziury, ale nie dało to pożądanego efektu. Pozwól mi wyjaśnić dlaczego.

Jeśli przez cały dzień twoje stopy są w ciasnych butach, po pewnym czasie pojawia się nieprzyjemne uczucie w miejscu szwu. A także nitki zaczynają wychodzić ze szwu i rajstop, w każdym razie prędzej czy później stają się bezużyteczne.

Udało mi się jednak znaleźć dwie skuteczne metody, które wspaniale radzą sobie z tym problemem. Najciekawsze w tych metodach jest to, że dzięki nim można przedłużyć żywotność nie tylko produktów nylonowych, ale także wełny i bawełny.

Metoda numer 1. Plastry

Pod rajstopami należy nosić plastry. Jeśli umieścisz je na wierzchu, nie będzie rezultatu, ale będziesz wyglądać niezręcznie.

W wyniku tarcia nici o paznokieć w rajstopach pojawia się dziura. W końcu nici z czasem się strzępią i dlatego pojawia się dziura.

Plastry powinny być dobrane w cielistym odcieniu, aby nie były widoczne pod rajstopami noszonymi na wierzchu.

A ponieważ plastry są cienkie, nie będą powodować dyskomfortu dla twoich stóp.

Metoda numer 2. Lakier do paznokci z niedrogiej kategorii

Lakier należy nałożyć na krawędź z przodu paznokcia. Warstwa lakieru powinna być gruba.

Dlaczego potrzebny jest tani lakier? Lakiery rozprzestrzeniają się, tworząc cienką warstwę. Dlatego będziesz musiała nałożyć wiele warstw, aby uzyskać pożądany efekt. Z tanim lakierem wszystko jest znacznie łatwiejsze.

Lakier sprawia, że ​​końcówki paznokci są gładkie. Oznacza to, że rajstopy nie będą się do niego czepiać i rozdzierać.

Musisz przycinać paznokcie regularnie aby nie były zbyt długie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN