Kobieta nie może wyjść z szoku, gdy zobaczyła, jak wzrosła cena jednostkowa, która od zeszłego roku mocno wzrosła o kilkaset procent.

Szokujący wzrost cen za gaz

"Zamiast rozwiązywać problemy, radośnie wracamy do komuny" - stwierdziła sarkastycznie pani Emila. Rozpoczęto już akcję #przyszedlrachunek. Zaszokował Cię wysoki rachunek za prąd lub gaz? Każdy, kto zdecydował się na zamontowanie fotowoltaiki, może z czysatym sumieniem podzielić się z innymi niezdecydowanymi, czy warto i czy jest to bezpieczne.

Otrzymany rachunek można wysłać na dziejesie.wp.pl lub oznaczyć dokument hasztagiem #przyszedlrachunek umieszczony w mediach społecznościowych. Niestety zaczęliśmy już odczuwać panującej sytuacji i rządowych innowacji w ustawach. Skutkują one niebotycznymi rachunkami za gaz, czy prąd.

Czytelniczka ze Słupska, która porównała ostatnie zestawienie z rachunkiem z tego samego okresu w ubiegłym roku, nie była w stanie złapać oddechu z powodu szoku, jakiego doznała.

Pani Emila spojrzała, porównała i nie była w stanie uwierzyć w to, co widzi. W zeszłym roku we wrześniu cena za 1 kWh gazu była równa 0,09861 zł, natomiast w październiku bieżącego roku 2021, wzrosła już do 0,47300. Te liczby są jednoznaczne i dają aż o 379 procent!

Każdy, kto zmuszony jest wymienić w najbliższym czasie metodę ogrzewania z pieca węglowego na wyznaczone przez rząd, tak czy siak będzie płacił tak wysokie rachunki, że może go nie być stać na ogrzewanie. Niestety, aby móc podporządkować się obecnym wymogom pod rygorem brutalnych kar finansowych, trzeba z rękawa wyciągnąć sporą kwotę na wymianę pieca. Choć jest szansa, że otrzyma się zwrot za owo wymianę, niebotyczną kwotę należy najpierw posiadać i ją na ten cel przeznaczyć, jako INWESTOR.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: GIF wydaje pilny apel! Z aptek wycofano popularny lek

Zerknij: Nowe przepisy pozbawią nas prawa do nagrobków naszych bliskich. Propozycja władz wywołała wiele emocji. Głos w sprawie zabrał Kościół