„Twoja twarz brzmi znajomo” to program telewizyjny, które obecny jest na antenie Polsatu już od sześciu lat – pierwszy odcinek wyemitowano 8 marca 2014 roku. Format cieszy się ogromną popularnością, a występy uczestników upodabniających się do wielkich gwiazd budzą ogromne edycje.

Muzyczne show Polsatu prowadzą Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Do tej pory powstało kilka edycji programu, którego popularność nie maleje.

Kto wygrał 15. edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”?

W finale najnowszej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo” mogliśmy zobaczyć Adama Zdrójkowskiego, Barbara Kurdej-Szatan, Roberta Jankowskiego oraz Kasię Łaskę.

Finałowy odcinek rozpoczął Adam Zdrójkowski. Młody aktor zachwycił jurorów swoim występem. Internauci, którzy na bieżąco komentowali program, byli przekonani, że Adam wygra.

Jurorzy byli zachwyceni występem Adama Zdrójkowskiego

Adam Zdjórkowski wykonał utwór zespołu Depeche Mode – „Enjoy the Silence”. Po nim na scenie pojawił się Robert Jankowski z utworem „Layla”.

Okazuje się, że to właśnie Robert Janowski wygrał 15. Edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Mężczyzna otrzymał „Złotą Twarz” oraz czek o wartości 100 tysięcy złotych, który może przeznaczyć na wybraną akcję charytatywną.

Srebrną twarz otrzymała Barbara Kurdej-Szatan, a laureatem brązowej twarzy został Adam Zdrójkowski.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN