Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą bardzo pracowity okres. W 2020 roku przyszło na świat jej pierwsze dziecko z Radosławem– syn Henryk, od tamtej pory para ma ręce pełne pracy.

Dziecko wymaga ciągłej opieki i troski. Ponadto krótko po tym, jak na świat przyszedł trzeci syn Małgosi, gwiazda wróciła do pracy.

Zaskakujące zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gdy Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał.

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media.

Od momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów, a sami rodzice nie tylko opiekują się małym chłopcem, ale także pracują.

Tego fani znanej prezenterki kompletnie się po niej nie spodziewali

Małgorzata Rozenek-Majdan ma również czas na przyjemności. W ostatnim czasie gwiazda TVN-u wybrała się do SPA. Okazuje się, że jednak w drodze do centrum relaksu prezenterka złamała kilka zasad drogowych.

Jak informuje Pudelek, Małgorzata Rozenek-Majdan dwukrotnie przejechała na czerwonym świetle, jechała buspasem, a na koniec zaparkowała na miejscu dla osób z niepełnosprawnościami.

Trzeba przyznać, że jej zachowanie było karygodne. Myślicie, że gwiazda poniesie konsekwencje?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN