Jan Englert należy do grona wybitnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorów polskich. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Odważne wyznanie Jana Englerta

Mężczyzna zagrał w naprawdę wielu produkcjach, występował także na scenie teatru i dubbingował postacie. Otrzymał dużo nagród i wyróżnień za swoje wybitne osiągnięcia w karierze aktorskiej.

Prywatnie Jan Englert jest od 25 lat związany z Beatą Ścibakówną. Od lat ich związek budził ogromne kontrowersje i zdziwienie. Dlaczego? Głównie ze względu na dużą różnicę wieku między kobietą i mężczyzną, lecz nie tylko to było powodem.

Beata Ścibakówna i Jan Englert. Źródło: youtube.com
Beata Ścibakówna i Jan Englert. Źródło: youtube.com
Beata Ścibakówna i Jan Englert. Źródło: youtube.com

Główną kwestią był fakt, że Ścibakówna była studentką, a Englert profesorem, który uczył ją na uczelni. Tam właśnie się poznali i zakochali i aktor zostawił dla niej swoją pierwszą żonę, Barbarę Sołtysik.

Żona słynnego aktora miała ogromne powody do złości

W ostatnim czasie premierę miała biograficzna książka Jana Englerta – „Jan Englert. Bez oklasków”. Mężczyzna przyznał się w niej do zaskakującego czynu. Okazuje się, że przystojny aktor miał wiele kochanek w trakcie związku z Barbarą Sołtysik.

Jeśli ja zdradzałem, nie miałem pretensji, jeżeli robiła to samo. Nie wiem czy to jest uczciwość

- zdradził Jan Englert w swojej biografii.

Jan Englert/YouTube @Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Jan Englert/YouTube @Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Jan Englert przeżył u boku Barbary Sołtysik trzydzieści trzy lata swojego życia. Pomimo tego, że popularny aktor zostawił ją dla innej kobiety, małżonka wybaczyła mu rozstanie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN