Paris Hilton jest osobą, która kojarzy się wszystkim z markowymi ubraniami i luksusem. Kobieta jest dziedziczką prawdziwej fortuny. Pradziadek celebrytki - Conrad Hilton – założył sieć hoteli Hilton, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród bogaczy.

Suknia ślubna Paris Hilton zrobiła ogromną furorę w świecie mody

Paris Hilton nie zamierzała jedynie korzystać z rodzinnej fortuny, ale chciała się spełniać w świecie show biznesu. Celebrytka próbowała swoich sił w aktorstwie, modelingu, muzyce, czy nawet jako projektantka mody.

Celebrytka miała wielu partnerów. Swoje serce oddała jednak biznesmenowi Carter Reumenowi. Para zaczęła się spotykać w grudniu 2019 roku, a 13 lutego 2021 roku się zaręczyli.

W listopadzie 2021 roku Paris Hilton i Carter Reum wzięli ślub. Para przygotowała wystawne trzydniowe wesele godne rodziny królewskiej.

Celebrytka wyglądała obłędnie

Za wysadzaną gwiazdami listą gości i zgłoszonymi dziesięcioma sukniami ślubnymi, dziedziczka hotelu również złożyła słodki hołd swojej rodzinie. Zaślubiny odbyły się w imponującej rezydencji w Bel Air, która niegdyś należała do zmarłego dziadka Paris Hilton.

Na ceremonii furorę zrobiła suknia ślubna Paris Hilton. Dziedziczka fortuny wyglądała obłędnie. Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN