Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z partnerką syna

Dagmara Kaźmierska bardzo często publikuje relacje ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Jej 20-letni syn Conan, chętnie w nich uczestniczy i widać, że z przyjemnością towarzyszy mamie w jej codziennym życiu.

Dagmara Kaźmierska już nieraz powtarzała, że Conan jest najważniejszą osobą w jej życiu. Ich relacja nie zawsze była jednak łatwa.

Gdy Conan był małym chłopcem, jego mama trafiła na 14 miesięcy do więzienia za sutenerstwo. Rozłąka dla 9-latka była ogromnie smutnym przeżyciem.

Conan jest prawdziwym szczęściarzem

Na szczęście po wyjściu z więzienia Dagmara Kaźmierska odbudowała relację z Conanem i starała się być jeszcze lepszą matką.

Teraz Dagmara Kaźmierska stara się również żyć w dobrych relacjach z ukochaną Conana – Ewą. Królowa życia opublikowała w ostatnim czasie zdjęcie z dziewczyną syna.

Piękna, mądra, elegnacka i kochana (…) Mój syn to prawdziwy szczęściarz

- napisała pod postem Dagmara Kaźmierska.

Ukochaną Conana fani „Królowych życia” mogą zobaczyć w najnowszym odcinku show o godzinie 22:05 na TTV.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN