Barbara Kurdej-Szatan straciła swoją posadę w TVP. Wszystko po jej bardzo emocjonej reakcji na kryzysową sytuację na granicy Polski i Białorusi. Po mocnych słowach, jakie aktorka skierowała pod adresem Straży Granicznej, Jacek Kurski przekazał, że w kierowanej przez niego telewizji nie ma miejsca dla gwiazdy "M jak miłość".

Menadżer Barbary Kurdej-Szatan zdradził plany aktorki na najbliższe tygodnie

Prezes TVP poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Jacek Kurski zaznaczył, że ostatni odcinek z udziałem aktorki zostanie wyemitowany 6 grudnia bieżącego roku.

Decyzja kierownictwa TVP jest pokłosiem postu Barbary Kurdej-Szatan dotyczącego sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Aktorka nazwała w nim Strażników Granicznych "maszynami bez serca, mózgu, bez niczego" i "mordercami". Temu wszystkiemu towarzyszyło wiele wulgaryzmów.

Barbara Kurdej – Szatan, screen YT
Barbara Kurdej – Szatan, screen YT
Barbara Kurdej – Szatan, screen YT

Wpis był reakcją aktorki na filmik zamieszczony w mediach społecznościowych przez Strajk Kobiet. Pokazywał on co dzieje się na granicy Polski i Białorusi. Na nagraniu można zobaczyć kobiety z dziećmi na rękach, które są popychane przez funkcjonariuszy.

Czy aktorka zamierza odzyskać sympatię widzów?

Słowa Barbary Kurdej-Szatan wywołał w sieci wiele kontrowersji. Część internautów podzielała emocje aktorki, dla części jej słowa były nie do przyjęcia.

Teraz Beata Kurdej-Szatan chce przeczekać medialną burzę i po tym kontynuować rozmowy związane z nowymi potencjalnymi propozycjami zawodowymi. Menadżer gwiazdy stwierdził, że czas pokaże jak zmieni się obecna sytuacja.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN