5 kwietnia tego roku w wieku 74 lat odszedł Krzysztof Krawczyk. Do dziś wiele osób nie może uwierzyć w to, co się stało, a na grobie muzyka w Grotnikach koło Łodzi nieustannie palą się znicze.

Andrzej Kosmala atakuje Krzysztofa Krawczyka juniora

Nie da się ukryć, że odejście tak wielkiego muzyka to dla wielu osób tragiczna informacja. Jak przypomina portal Super Express, tuż przed Wielkanocą Krzysztof Krawczyk opuścił szpital i wrócił do domu, aby święta spędzić ze swoją ukochaną żoną. Niestety, radość nie trwała zbyt długo, bowiem już w świąteczny poniedziałek artysta zasłabł i mimo udzielonej pomoc nie udało się go uratować.

Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Bliski przyjaciel i menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala, jako pierwszy powiadomił o śmierci swojego przyjaciela. Teraz regularnie dostarcza mediom nowych informacji na temat swojej zażyłości z muzykiem, śmierci wokalisty oraz jego wieloletniej karierze.

Zachowanie syna znanego muzyka jest zaskakujące

Tym razem Andrzej Kosmala opowiedział o zaskakującej decyzji syna zmarłego muzyka. Okazuje się, że Krzysztof Krawczyk junior kilka lat temu nagrał płytę ze sławnym tatą – "Nasz cały świat, muzyki świat".

Album tworzony był aż dwa lata! Zdaniem Andrzeja Kosmali utwory wykonane przez syna Krzysztofa Krawczyka pokazują jak wielki talent ma Junior, a krążek pomógłby mu zrobić ogromną muzyczną karierę.

Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube:  Plotki Rozrywka
Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube: Plotki Rozrywka

Z niewiadomych przyczyn Krzysztof Krawczyk Junior wciąż nie załatwił formalności, dzięki którym płyta ukazałaby się na rynku. Ponadto cały zysk z płyty miał dostać Krzysztof Junior.

Jak myślcie, czy kiedyś krążek doczeka się swojej premiery?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN