Marcin Miller od lat pozostaje jednym z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo w całym kraju. Lider zespołu Boys bardzo lubi podtrzymywać wokół siebie atmosferę skandalu i zaskakiwać swoich fanów.

Jakiś czas temu Marcin Miller wydał swoją biografię pt. „Jestem szalony”. Opisał tam wiele prywatnych spraw. Między innymi poruszył temat śmierci bliskiej jego sercu osoby – swojego ojca.

Lider Boysów odwołał koncerty z powodów zdrowotnych

W ostatnim czasie Marcin Miller przekazał fanom złe wieści. Znany muzyk musiał odwołać koncerty, ponieważ dopadła go angina.

Oczywiście nie można bagatelizować pierwszych oznak choroby i trzeba natychmiast ją zwalczyć. Ponadto śpiewanie z anginą byłoby bardzo ciężkie, dlatego już w czwartek lider Boysów odwołał koncert i przeprosił swoich fanów.

Co dolega Marcinowi Millerowi?

Muzyk wybrał się do lekarza i pokazał internautom gigantyczną kolejkę do gabinetu. Na szczęście udało mu się dostać do specjalisty.

Teraz Marcin Miller wypoczywa i wraca do zdrowia w swoim domu. Nie zapomina o lekarstwach i inhalacjach. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN