Kilka miesięcy temu Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate, i jej mąż James Matthews powitali na świecie drugie dziecko - córka Grace Elizabeth Jane Matthews. Przypomnijmy, że dziewczynka ma starszego brata Arthura.

Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów

Jak donoszą zagraniczne media, pojawienie się nowego członka rodziny negatywnie wpłynęło na relację Pippy Middleton i jej męża. Małżeństwo ma przechodzić kryzys.

Źródło jednego z zagranicznych magazynów poinformowało, że Pippa Middleton i James Matthews walczą niemal o wszystko - „od kąpieli dziecka po rozrywki”.

Pippa Middleton/screen Youtube @ABC News
Pippa Middleton/screen Youtube @ABC News

Podobno James, który jest zawodowym kierowcą, chciał wybrać się z żoną do Stanów Zjednoczonych na wyścig Formuły 1. Pippa Middleton stanowczo jednak odmówiła.

Czy Pippa Middleton i James Matthews przechodzą małżeński kryzys

Większość jej szykownych przyjaciół wyjechała do miejsc, takich jak Antigua czy Bora Bora

- donosi źródło.

Pippa Middleton i księżna Kate/screen Youtube @People
Pippa Middleton i księżna Kate/screen Youtube @People

Ponadto Pippa Middleton czuje ogromną presję ze strony rodziny. Rodzice porównują ją do rodzeństwa, które żyje w zgodzie i miłości z partnerami. James Middleton jest szczęśliwy u boku Alizée Thevenet, a Kate z Williamem również świetnie się dogadują.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN