Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem. Jak rozpoczął się ich związek?

Tak wyglądała pierwsza randka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poznali się w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Mieli początkowo zagrać w jednej sztuce, jednak Basia zrezygnowała z udziału w spektaklu, ponieważ dostała lepszą ofertę.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Aktorka przyjechała jednak na premierę spektaklu, w którym brał udział Rafał Szatan i wtedy zaiskrzyło pomiędzy nimi. Mieszkali daleko od siebie, dlatego umówili się na pierwszą randkę we Wrocławiu.

Trzeba przyznać, że aktor jest bardzo kreatywny

Wieczorem mieli wybrać się do baru, a w dzień aktor wymyślił żeby pójść do…aquaparku! Basia i Rafał świetnie bawili się w swoim towarzystwie i nie przeszkadzało im, że mężczyzna był trzy lata młodszy od aktorki.

Już pięć miesięcy później się zaręczyli, rok później Basia zaszła w ciążę, a w 2011 roku wzięli ślub cywilny i przeprowadzili się do Warszawy.

Do dzisiaj Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą zgrane małżeństwo, a w 2020 roku powitali na świecie swoje drugie dziecko - syna Henryka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN