Małgorzata Socha to popularna aktorka, która od lat oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Małgorzata Socha ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami.

Małgorzata Socha pokazała twarz swojego najmłodszego synka

Gwiazda została mamą już trzykrotnie od 2013 roku. Jej dzieci to 8-letnia Zosia, 4-letnia Basia i 3-letni Stanisław. Małgosia raczej unika pokazywania swoich pociech w mediach, teraz jednak pochwaliła się zdjęciem z małym Stasiem.

Małgosia Socha dodała zdjęcie z 3-letnim Stasiem, na którym widać, jak razem pozują do zdjęcia. Aktorka po raz pierwszy zdecydowała się na pokazanie twarzy chłopca.

Czy Stasiu jest podobny do znanej mamy?

Choć twarz Stasia jest nieco zamazana, można jednak bez problemu zauważyć, że chłopiec jest niezwykle podobny do sławnej mamy.

Po zdjęciu widać, że Staś ma bujną fryzurę i urocze blond włosy. Ma na sobie bluzkę w paski oraz jasne spodnie. Małgosia Socha kuca przed nim i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Nie mogło być inaczej – czarująca fotografia zachwyciła także fanów popularnej aktorki.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN