Edyta Górniak niegdyś zdobyła ogromną popularność ze względu na niesamowity głos oraz robiące wrażenie utworu. Od dłuższego czasu nie zdarzyło jej się jednak popełnić nowych dzieł, a mówi się o niej głównie za sprawą kontrowersyjnych poglądów.

Edyta Górniak świętuje dziś kolejne urodziny

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z koncertów i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie "My Way" czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 48 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Ile lat ma sławna piosenkarka?

Całkiem niedawno Edyta Górniak przeprowadziła się na Podhale i mieszka w pobliżu Zakopanego. Teraz piosenkarka prowadzi spokojne życie blisko natury.

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 roku, a więc dzisiaj obchodzi 49-urodziny. Trzeba przyznać, że znana wokalistka wygląda znacznie młodziej! Ile dalibyście jej lat?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN