Katarzyna Figura jest jedną z najwybitniejszych aktorek polskiego kina. Gwiazda od samych początków swojej kariery cieszyła się uznaniem widzów. Katarzyna Figura znana jest ze swojej znakomitej gry aktorskiej, a także wspanialej urody, która pozwoliła aktorce cieszyć się ogromnym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Aktorka w 2000 roku poślubiła amerykańskiego producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. Okazuje się, że życie z mężczyzną było bardzo ciężkie.

Tak obecnie wygląda codzienność Katarzyny Figury

Po latach Katarzyna Figura zdradziła, jak wyglądało jej życie z mężem. Mężczyzna zgotował dla niej piekło na ziemi – znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk. Źródło: youtube.com

Katarzyna Figura była na scenie i planie istną petardą – zdolna, seksowna, a do tego pewna siebie. W codziennym życiu było jednak inaczej. Aktorka była oddana swojemu mężowi i nie potrafiła mu się sprzeciwić.

Znana aktorka kompletnie zmieniła swoje życie

Katarzyna Figura zdradziła przykrą prawdę. Amerykanin bił ją, kopał, pluł i poniżał. Aktorka długo znosiła ten koszmar – aż 14 lat. W końcu jednak zadała sobie pytanie, po co. Para rozstała się w 2012 roku, a w tym roku ich małżeństwo oficjalnie się zakończyło.

Teraz Katarzyna Figura wiedzie spokojne życie z dala od blasku fleszów i mediów. Aktorka mieszka z dziećmi w Trójmieście, gdzie znalazła spokój po rozwodzie.

Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com

Tu również zaangażowała się w działalność lokalnych teatrów, w tym zespołu artystycznego Teatru Wybrzeże. Katarzyna Figura jest również wykładowcą w Szkole Filmowej w Gdyni.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN