Elon Musk to przedsiębiorca, którego zna niemal każdy. Mężczyzna między innymi zajmuje stanowisko dyrektorem generalnego i technicznego w SpaceX oraz jest dyrektorem generalnym i głównym architektem Tesli.

Miliarder zbił ogromną fortunę! Jego majątek wynosi około 189 mld dolarów. Dzięki temu Elon Musk znalazł się na pierwszym miejscu listy najbogatszych ludzi świata według „Forbsa”.

Była żona Elona Muska rozkochała w sobie znanego gwiazdora

Życie uczuciowe Elona Muska jest równie barwne, co jego kariera zawodowa. Przez kilka lat miliarder związany był z aktorką Justine Musk. Para doczekała się nawet piątki synów.

Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com
Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com
Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com

Następnie dwukrotnie brał ślub z Talulah Riley. Para związana była ze sobą w latach od 2010 do 2012 oraz od 2013 do 2016. Ich związek jednak oficjalnie się zakończył, a Elon Musk zaczął się spotykać z 17 lat młodszą kanadyjską piosenkarką Claire Boucher, znaną jako Grimes.

Kto jest tajemniczym ukochanym pięknej blondynki?

W 2020 roku Elon Musk i Grimes powitali na świecie synka, któremu dali oryginalne imię X Æ A-XII. Ich związek również nie przetrwał próby czasu i w tym roku ogłosili rozstanie.

Tymczasem była żona Elona Muska – Talulh Riley – zakochała się po uszy. Kobieta spotyka się z pięć lat młodszym Thomasem Brodie-Sangsterem. 31-letni aktor jest znany z takich produkcji jak „Love Actually”, czy „Gambit królowej”. Pasuje do byłej żony Muska?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN