Napięta sytuacja na polsko-białoruskiej granicy jest jednym z częściej poruszanych tematów. Do dziś nie milkną echa mocnych słów Barbary Kurdej-Szatan, która poruszona losem migrantów określiła strażników granicznych m.in. "maszynami bez serca". Swoje zdanie na temat Straży Granicznej postanowiła wyrazić również Anna Popek. Co powiedziała dziennikarka?

Anna Popek powiedziała, co myśli na temat polskiej straży granicznej

Anna Popek od lat związana jest z Telewizją Polską. Kobieta pochodzi z Bytomia i tam kształciła się w kierunku dziennikarstwa. Na Uniwersytecie Warszawskim natomiast skończyła studium podyplomowe.

Anna Popek. Źródło: instagram.com
Anna Popek. Źródło: instagram.com
Anna Popek. Źródło: instagram.com

Jej początki kariery dziennikarskiej miały miejsce w TVP Katowice i szybko się okazało, że drzemie w niej wielki potencjał. Teraz można ją zobaczyć w TVP Info i jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek.

Padły mocne słowa

W ostatnim czasie Anna Popek opublikowała na Instagramie post, w którym poruszyła temat konfliktu na granicy polsko-białoruskiej. Dziennikarka stanęła w obronie polskiej straży granicznej i uważa, że wykonują oni świetną pracę.

Zdaniem Anny Popek wojsko powinno bronić Polski i nie dopuścić obcych do przekroczenia granicy naszego kraju. Zdaniem dziennikarki obecne nastroje „przypominają te z 1939”.

Cały post Anny Popek można przeczytać poniżej. Co o tym sądzicie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN