Po premierze filmu „Narodziny gwiazdy” wiele osób uważało, że Bradley Cooper romansuje z Lady Gagą. Pojawiające się w sieci zdjęcia i nagrania oraz informacje, które podawały tabloidy, tylko podsycały te plotki.

Krótko po premierze związek Bradleya Coopera się rozpadł, a „National Enquirer” pisał, że mężczyzna ponoć szukał wsparcia u Lady Gagi. Aktor w końcu zabrał głos w tej sprawie.

Bradley Cooper zdradził, co łączyło go z Lady Gagą

Premiera filmu „Narodziny gwiazdy” miała miejsce w 2018 roku, jednak dopiero teraz Bradley Cooper postanowił wypowiedzieć się na temat plotek o jego romansie z Lady Gagą.

Lady Gaga, Bradley Cooper. Źródło: youtube.com
Lady Gaga, Bradley Cooper. Źródło: youtube.com
Lady Gaga, Bradley Cooper. Źródło: youtube.com

Fani aktora i piosenkarki byli przekonani, że tych dwoje łączy coś więcej. W 2019 roku na gali Oscarów Cooper i Gaga wykonali wspólnie utwór „Shallow” i wtedy dla wszystkich było jasne – łączy ich coś więcej. Mało tego, krótko po tym Bradley Cooper rozstał się ze swoją partnerką.

Tego internauci kompletnie się nie spodziewali

Okazuje się jednak, że Lady Gagę i Bradleya Coopera od zawsze łączyła jedynie przyjaźń. Aktor zdradził w rozmowie z "Hollywood Reporter", że jedynie świetnie odgrywali w swoje rol.

Byłoby tak dziwnie, gdybyśmy oboje stali jak kołki twarzą do publiczności

- dodał Bradley Cooper.

Lady Gaga, Bradley Cooper. Źródło: youtube.com
Lady Gaga, Bradley Cooper. Źródło: youtube.com
Lady Gaga, Bradley Cooper. Źródło: youtube.com

Lady Gaga również wypowiedziała się na temat filmu „Narodziny gwiazdy” w rozmowie z Oprah Winfrey. Piosenkarka przyznała, że zależało im na tym, by ludzie uwierzyli w ich miłość – miało to pozytywnie wpłynąć na promocję filmu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN