Elżbieta z ósmego sezonu programu "Rolnik szuka żony" od razu zwróciła uwagę widzów. Uczestniczka niestety wiele złego przeszła w swoim życiu i długo nie mogła się zdecydować na kandydatów.

Elżbieta z programu „Rolnik szuka żony” robi furorę w mediach społecznościowych

Ósmą edycję programu ”Rolnik szuka żony” odwiedziło tradycyjnie pięć chętnych do odnalezienia miłości osób, ale tym razem sensację wzbudziły dwie rolniczki szukające mężów: Elżbieta i Kamila.

Elżbieta prowadzi samodzielnie ekologiczną plantację truskawek, z której jest niezwykle dumna. W wywiadach przyznała, że woli opowiadać o swojej pracy, która jest jednocześnie jej pasją, niż o sobie mimo, że całkowicie siebie akceptuje.

Okazuje się, że kobieta ma za sobą wiele bolesnych doświadczeń, dlatego 56-latka wciąż obawia się kolejnego rozczarowania przy nawiązaniu kolejnej relacji damsko-męskiej.

Rolniczka napisała, co sądzi o innych uczestnikach 8. edycji show

Ostatnie siedem lat spędziła samotnie z obawy przed kolejną porcją cierpienia i rozczarowań. Co ciekawe, o Elżbiecie była mowa w siódmym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Kobieta starała się wówczas zainteresować Józefa. Niestety po otrzymaniu od niego zaproszenia, w ostatniej chwili się wycofała.

W ostatnim czasie Elżbieta opublikować na Instagramie zdjęcie z pozostałymi uczestnikami show. Rolniczka pisała o każdym z uczestników w samych superlatywach. Mało tego, jej zdaniem Stasiu byłby idealnym kandydatem na zięcia.

Jak Wam się podoba post Elżbiety?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN