Pandemia koronawirusa zmieniła życie wielu osób. Wiele firm już od samego początku pandemii zdecydowało się na wprowadzenie pracy zdalnej. Okazuje się, że teraz niektórzy muszą wrócić do tego trybu pracy.

Odważna decyzja marszałka zachodniopomorskiego urzędu

Marszałek Olgierd Geblewicz zapowiedział, że z racji nasilającej się kolejnej fali pandemii pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego mogę wrócić do pracy zdalnej.

Praca zdalna/Youtube @Keep Productive
Praca zdalna/Youtube @Keep Productive

Nie wszyscy jednak będą mogli skorzystać z tego trybu pracy. Zdalnie pracować będą mogli jedynie zaszczepieni pracownicy. Ma to ochronić przed rozprzestrzenianiem się wirusa wśród członków ich rodzin i nie tylko.

Nie każdy będzie mógł skorzystać z pracy zdalnej. Kim są wybrani?

Ponadto marszałek Olgierd Geblewicz stwierdził, że rząd niepotrzebnie przymila się antyszczepionkowcom, a osoby odpowiedzialne i zaszczepione powinny być dodatkowo chronione.

Już od poniedziałku zaszczepieni pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego będą mogli rozpocząć pracę zdalna – nie jest to jednak przymus.

Szczepionka/ unsplash.com
Szczepionka/ unsplash.com
Szczepionka/ unsplash.com

Szczepionki nie chronią w 100% i osoby niezaszczepione stanowią duże zagrożenie dla zaszczepionych

- tłumaczy marszałek województwa zachodniopomorskiego.

Czas pokaże, czy inni pracodawcy wezmą przykład z marszałka Olgierda Geblewicza.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN