Na początku sierpnia 2021 roku Antoni Królikowski i Joanna Opozda stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz para spodziewa się dziecka.

Joanna Opozda znalazła się w trudnej sytuacji

O tym, że Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka, mówiło się już od dawna. Para długo dementowała plotki. Wreszcie jednak zdecydowali się potwierdzić, że faktycznie niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Zrobili to, publikując w swoich mediach społecznościowych specjalne oświadczenia.

Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt

Pojawiło się ono pod koniec września. Informowali w nim, że faktycznie spodziewają się dziecka. Podkreślili również, że obawiają się o bezpieczeństwo ciąży i zdrowie ich pociechy. Obawiali się, że stres i wydarzenia, jakie mają miejsce w ich życiu, mogą odbić się negatywnie na dziecku.

Na szczęście zawsze może liczyć na swoją mamę

Joanna Opozda musi się teraz zmierzyć z dodatkowym stresem. Okazuje się, że czeka ją miesięczna rozłąka z mężem. Antoni Królikowski z zawodowych powodów, musi wyjechać za granicę.

Antek Królikowski, Joanna Opozda/YT
Antek Królikowski, Joanna Opozda/YT
Antek Królikowski, Joanna Opozda/YT

Aktor weźmie udział w programie "Przez Atlantyk", który wygna z Polski również kilku innych celebrytów. Jak podają media, wybrane do programu gwiazdy wyruszają w podróż już w listopadzie, co świadczy o podpisanych już umowach.

Na szczęście Joanna Opozda może liczyć na pomoc swojej mamy. Kobieta z przyjemnością będzie towarzyszyć swojej córce i pomoże jej w domowych obowiązkach.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN