Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce.

Dzieci Magdy Gessler również poszły w ślady matki. Laura i Tadeusz kochają gotować i zawodowo zajmują się gastronomią.

Syn Magdy Gessler szuka nowych pracowników do restauracji

Tadeusz Müller to syn Magdy Gessler ze związku z jej zmarłym pierwszym mężem, którym był Volkhart Müller. Tadeusz obecnie ma 38 lat.

Mężczyzna bardzo długo pozostawał anonimową osobą – stronił od mediów i show-biznesowych imprez. W mediach brylowała natomiast jego siostra, Lara Gessler, która z lubością wywoływała kolejne skandale.

Tadeusz Müller postanowił jednak wyjść z cienia i przeniósł swoją aktywność gastronomiczną coraz bardziej w stronę telewizji. Syn Magdy Gessler wystąpił już w kilku programach telewizyjnych.

Znana restauratorka pęka z dumy i cieszy się szczęściem syna

Syn Magdy Gessler szykuje się na niezwykle ważny dzień w swoim życiu. Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych post, w którym zdradził, że w przyszłym roku weźmie ślub ze swoją ukochaną - Małgorzatą Downar.

Para nie zdecydowała jeszcze, gdzie odbędzie się uroczystość. Chcą jednak, aby ich ślub nie był standardowym przyjęciem, więc goście na pewno zapamiętają go na długo.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN