W lipcu bieżącego roku całą Polskę zszokowała wiadomość o rozstaniu jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Jak się okazuje, małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, które zawarli w październiku 2020 roku, rozpadło się bezpowrotnie zaledwie trzy miesiące po ślubie.

Przemysław Kossakowski wraca do zajęcia sprzed dwudziestu lat

Rozstania pary celebrytów nie spodziewał się nikt. W mediach społecznościowych przecież pojawiało się wiele uśmiechniętych zdjęć i radosnych wpisów, a szczęśliwa Martyna Wojciechowska wielokrotnie opowiadała z zachwytem o swoim związku.

Dlatego też gdy obaj podróżnicy potwierdzili koniec małżeństwa sugerując, że była to decyzja dziennikarza, fala krytyki zalała szczególnie Przemka Kossakowskiego.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich

Ten wyjaśnił jednak, że ta decyzja była wynikiem długotrwałych rozmyślań i poprosił by go nie oceniać tylko na podstawie niepełnego obrazu wykreowanego przez media.

Czym zajmował się znany podróżnik?

Krytyka mogła się jednak odbić na psychice Przemysława Kossakowskiego. Podróżnik rzucił się w wir pracy, jednak w ostatnim czasie znalazł chwilę na przyjemności.

Przemek Kossakowski wrócił do… malowania. Jak sam zdradził, ostatni raz robił to dwadzieścia lat temu. Jak Wam się podoba jego jeszcze niedokończone dzieło?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN