Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka, która jakiś czas temu cieszyła się ogromną sławą w naszym kraju. W 2020 roku związała się ona ze sportowcem Robertem Karasiem, a już niedługo później ogłosiła, że spodziewa się z ukochanym pierwszego dziecka.

Agnieszka Włodarczyk zdradziła ciemną stronę późnego macierzyństwa

Przez niemal cały okres ciąży Włodarczyk chętnie relacjonowała swoje samopoczucie oraz napotkane trudności na Instagramie. Aktorka spotkała się z ciepłym odzewem ze strony internautek, które dzieliły się swoimi przeżyciami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa oraz dawały przyszłej mamie dobre rady.

Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com
Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com
Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com

Kiedy na początku lipca na świat przyszedł mały Milan, zarówno Włodarczyk jak i jej fani nie posiadali się z radości. Od tamtego czasu aktorka jeszcze chętniej dzieli się z fanami swoimi przeżyciami i często pozuje do uroczych zdjęć z chłopcem.

Świeżo upieczona mama zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Agnieszka Włodarczyk zdradziła ciemną stronę późnego macierzyństwa.

Wpis aktorki zaskoczył internautów

Chociaż Agnieszka Włodarczyk przedstawiała pierwsze momenty swojego macierzyństwa wręcz cukierkowo, to odważyła się opowiedzieć również o trudnych stronach bycia matką.

W ostatnim czasie zdradziła, czego boi się najbardziej. Okazuje się, że aktorka nie wie czy dożyje chwili, gdy pojawią się na świecie jej wnuki. W końcu została mamą w wieku czterdziestu lat.

Jak dodała Agnieszka Włodarczyk, życie jest jedna nieprzewidywalne. Kto wie, może Milan zostanie w przyszłości młodym ojcem.

https://www.instagram.com/p/CWeF6brr5G-/?utm_source=ig_web_copy_link

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN