Agnieszka Radwańska jest znaną polską tenisistką. Zrezygnowała z kariery sportowej w 2018 roku. Dokładnie w listopadzie sportsmenka przekazała swoim fanom, że rezygnuje ze sportu.

Wiele osób było mocno rozczarowanych tą decyzją, bowiem Agnieszka Radwańska miała na swoim koncie liczne sukcesy, a kibice mieli nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczą ją na korcie.

Agnieszka Radwańska pokazała, jak mieszka

Agnieszka Radwańska skupiła się na mężu i macierzyństwie. Była tenisistka jest szczęśliwą mamą Kubusia.

Jakiś czas temu sportsmanka była gościem Cezarego Gurjewa w stacji Polskie Radio. Tam powiedziała, że nie zamierza wrócić do zawodowej gry w tenisa. Sportsmenka wyjawiła jednak, że na ten moment ma na głowie bardzo poważne plany i obowiązki.

Agnieszka Radwańska wciąż czeka na swój wymarzony dom, który obecnie się buduje. Teraz mieszka wraz z rodziną w mieszkaniu. Trzeba jednak przyznać, że jego wnętrze wygląda naprawdę zachwycająco.

Była tenisistka urządziła go w nowoczesnym stylu. Nie brakuje tam dużych okien, czy półki z trofeami.

Ponadto w ciepłe dni rodzina Radwańskiej może przebywać na dużym tarasie.

Kuchnia w mieszkaniu byłej tenisistki również wygląda stylowo i nowocześnie. Agnieszka Radwańska wybrała białe meble w połysku bez klamek.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN