Donald Tusk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych polityków w Polsce. W sobotę były premier kraju za brawurową jazdę stracił prawo jazdy. Co się wydarzyło 20 listopada?

Najnowsze doniesienia w sprawie Donalda Tuska

Donald Tusk w sobotę został zatrzymany przez policjantów. Znany polityk przebywał w okolicach Mławy i w terenie zabudowanym jechał aż 107 km/h.

Za takie wykroczenie Donald Tusk otrzymał mandat w wysokości 500 zł, 10 punktów karnych oraz utratę prawa jazdy na trzy miesiące. Polityk słono zapłaci za brawurową jazdę.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Sam uważa jednak, że kara jest adekwatna i przyjął ją bez jakichkolwiek dyskusji. Każdy popełnia błędy, jednak należy pamiętać, że na drodze trzeba być szczególnie ostrożnym – tym bardziej w terenie zabudowanym.

Polityk nie może już atakować Jarosława Kaczyńskiego

Super Express przypomniał, że w 2007 roku Donald Tusk naśmiewał się z Jarosława Kaczyńskiego, że ten nie ma prawa jazdy. Teraz były przewodniczący Rady Europejskiej zobaczy, jak to jest. Przez trzy miesiące Donald Tusk będzie mógł podróżować jedynie na fotelu pasażera.

Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, nie na drogi

- powiedział kilka lat temu Donald Tusk po usłyszeniu pomysłu PiS-u na stawianie kolejnych radarów.

Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN