Prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego co prawda już przed laty dobiegła końca, jednak Polacy nadal interesują się byłym prezydentem kraju i z zaciekawieniem sprawdzają, czym się aktualnie zajmuje.

Obecnie Aleksander Kwaśniewski raczej stroni od sensacji. Aktualnie znacznie częstszą bywalczynią w mediach są córka i żona byłego Prezydenta Polski. Ostatnio internauci spytali Olę Kwaśniewską, czy jej tata założy konto na Instagramie. Jaka była odpowiedź?

Aleksandra Kwaśniewska zdradza, czy Aleksander Kwaśniewski założy konto na Instagramie

Aleksander Kwaśniewski do dzisiaj jest jednym z najbardziej lubianych polityków. Mężczyzna był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Podczas dwóch kadencji bardzo rzadko zdarzały mu się małe wpadki, jednak niemal zawsze bardzo dbał o swój wizerunek i wygląd.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Zdrowie PL
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Zdrowie PL

W latach 90. jego wygląd przywodzący na myśl zagranicznych polityków podziwiały miliony Polaków. Garnitur na miarę, lekka opalenizna i idealna fryzura wnosiły nową jakość na krajową scenę polityczną. Podobnie było z małżonką Aleksandra Kwaśniewskiego, Jolantą, która do dziś jest symbolem stylu i elegancji.

Internauci nie mogą się już doczekać

Aleksandrowi Kwaśniewskiemu w 1995 roku udało się wygrać z Lechem Wałęsą a następnie zdobyć reelekcję. W trakcie prezydentury zdobył sympatię Polaków, niezależnie od ich preferencji politycznych.

Aleksander Kwaśniewski/ screen youtube
Aleksander Kwaśniewski/ screen youtube
Aleksander Kwaśniewski/ screen youtube

Nie ma co się dziwić, że Polacy wciąż interesują się życiem byłego prezydenta. W ostatnim czasie internauci spytali Olę Kwaśniewską o to, czy jej tata założy konto na Instagramie.

Nie założę, albowiem dla mojego taty jest to równie poważne narzędzie, jak to zdjęcie

- odpowiedziała krótko Ola Kwaśniewska i załączyła poniższe zdjęcie.

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Instagram @aleksandraleksandrowna
Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Instagram @aleksandraleksandrowna

Miejmy nadzieję, że Aleksander Kwaśniewski przekona się jednak do mediów społecznościowych i zdecyduje się na założenie konta na jednym z serwisów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN