Program "Dzień Dobry TVN" umila poranek tysiącom Polaków nieustannie od 3 września 2005 roku. W show naprawdę dużo się dzieje. Prowadzący goszczą na kanapach wiele znanych osobistości i ekspertów w różnych dziedzinach. Prowadzone są wywiady, które w mniejszy lub większy sposób naświetlają widzom wiele tematów.

Jest też czas na prognozę pogody, wyjścia plenerowe, oraz kącik kucharski, w którym kucharz na wizji przygotowuje coś wyjątkowego i zdradza tajniki gotowania.

Filip Chajzer zdradził kulisy programu „Dzień dobry TVN”

Jednym z prowadzących „Dzień dobry TVN” jest Filip Chajzer. Dziennikarz gości na ekranie w towarzystwie Małgorzaty Ohme. W ostatnim czasie syn znanego Filipa Chajzera zdradził kulisy porannego show.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer / YouTube:  przeAmbitniPL
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer / YouTube: przeAmbitniPL

Okazuje się, że Filip Chajzer ma świetny kontakt ze wszystkimi prowadzącymi „Dzień dobry TVN”, jednak na co dzień nie widuje ich w studiu. Wszystkie pary prezenterów mają specjalny system – zmieniają się co dwa dni.

Czy znany dziennikarz rywalizuje z pozostałymi prowadzącymi porannego show?

Dziennikarka portalu Jastrząb Post spytał Filipa Chajzer również o to, czy pary prezenterów rywalizują o oglądalność. Dziennikarz zdradził, że nie. Otóż na oglądalność śniadaniówki wpływa wiele czynników, a nie tylko prezenterzy prowadzący program.

Filip Chajzer wymienił, że wpływ na oglądalność między innymi mają: pogoda, zaproszeni goście czy poruszane w programie tematy.

Każdy robi swoją robotę najlepiej jak potrafi

- zakończył Filip Chajzer.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN