Julia Wieniawa to w ostatnim czasie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. 21-latka stale znajduje się na świeczniku, a producenci filmów, seriali i programów telewizyjnych wręcz zabijają się o to, by mieć ją na planie swojej produkcji. Poza tym młoda gwiazda posiada wiele zainteresowań, a nawet zajmuje się inwestycjami.

Julia Wieniawa odpowiedziała na uszczypliwy komentarz internauty

Prywatnie Julia Wieniawa od 2020 roku związana jest z Nikodem Rozbickim. Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę udaną parę. Młody aktor zdradził fanom, że Julia to dla niego największa muza, a sama celebrytka chętnie chwali się ukochanym na swoim Instagramie, wstawiając wspólne, urocze zdjęcia.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki często razem podróżują i wzajemnie wspierają się w kolejnych zawodowych krokach. Widać, że świetnie się dogadują i darzą ogromnym szacunkiem.

Co powiedziała Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa, jak większość celebrytów, musi się również zmierzyć z hejtem. W ostatnim czasie młoda aktorka odpowiedziała na uszczypliwy komentarz internauty, który zarzucił jej powiększanie ust. Mało tego, stwierdził, że wyglądają one tragicznie.

Julia Wieniawa odpowiedziała na ten komentarz krótkim filmikiem. Aktorka stanowczo powiedziała, że nigdy nie powiększała ust, a jedynie malowała je w taki sposób, że wydawały się większe. 21-latka zdradziła, jak kobiety w naturalny sposób mogą wizualnie powiększyć usta. Zobaczcie sami.

@juliawieniawa

Odpowiedz użytk. @userkanoname oto cały sekret Lol 😬

♬ dźwięk oryginalny - Julia Wieniawa

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN