Mandaryna, a właściwie Marta Wiśniewska, i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006. Para wzięła ślub cywilny 11 lutego 2002 roku, a następnie przypieczętowała swój związek ślubem kościelnym, który odbył się 10 grudnia 2003 roku w Kirunie.

Ich relacja nie przetrwała próby czasu – rozwiedli się zaledwie kilka lat później, w 2006 roku. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych znalazły się ich wspólne zdjęcia – nie wiadomo, w jakich dokładnie pozostają relacjach, jednak wygląda na to, że są sobie przychylni.

Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego zdradził, jaki ma kontakt z pozostałymi dziećmi muzyka

Owocami ich związku są Xavier Michał, ur. w 2002 roku, oraz Fabienna Marta, ur. w 2003 roku. Michał Wiśniewski ma również dzieci z pozostałych małżeństw - Etiennette, Vivienne i Falco. Najstarszy syn muzyka zdradził, jaki ma kontakt ze swoim rodzeństwem.

Okazuje się, że dzieci Michała Wiśniewskiego mają ze sobą świetny kontakt i często się widują. Xavier dodał, że wszystkich traktuje równo i nie ma znaczenia, że ktoś ma inną mamę.

19-latek sam powiedział, że Wiśniewscy są „rodziną patchworkową”, a on sam czuje się odpowiedzialny za młodsze rodzeństwo. Chłopak wydaje się być bardzo dojrzały jak na swój wiek.

Xavier ma również świetny kontakt z byłymi żonami ojca, a z każdą z nich ma inne tematy do rozmów. Choć ma dopiero 19-lat już wie co chce robić w życiu - marzy o karierze jako dziennikarz sportowy. Chłopak ma już nawet za sobą staż w "Przeglądzie". Tak trzymać!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN