Media obiegła zdjęcia, które mocno zainteresowały fanów znanej polskiej piosenkarki Kasi Kowalskiej. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać wokalistkę w zupełnie innej odsłonie, niż zwykle prezentuje się w mediach społecznościowych.

Kasia Kowalska zaskoczyła fanów nową odsłoną

Jej nowy wizerunek zachwycił fanów, którzy natychmiast rzucili się do komplementowania piosenkarki w komentarzach. Nie ulega wątpliwości, że piosenkarka Kasia Kowalska przeżyła lata swojej świetności w latach 90. Była wówczas bardzo popularna i aktywnie działa na rynku muzycznym tworząc nowe płyty.

Potem niestety straciła na rozgłosie, a media zamilkły na jej temat. Jednak artystka aktywnie prowadząc profil na mediach społecznościowych wciąż istnieje w przestrzeni publicznej i cieszy się ogromną popularnością z obserwacjami na Instagramie sięgającymi powyżej 100 tysięcy.

Piosenkarka zyskała na rozgłosie około półtora roku temu, gdy na swoim profilu na Instagramie opublikowała dramatyczną wiadomość na temat stanu zdrowia swojej córki Aleksandry.

Cała Polska zrozumiała wówczas, że wokalistka przekazuje informacje na temat dramatycznego przechodzenia przez Olę choroby covid-19 po zakażeniu się koronawirusem. Później spadła na nią fala krytyki, gdy po intensywnej akcji mającej na celu sprowadzenie Oli do Polski z Anglii, Kasia Kowalska zdementowała doniesienia o zakażeniu koronawirusem mówiąc, że chodziło o adenowirusa, który okazał się być znacznie groźniejszy, niż koronawirus. Podczas wszystkich publikacji Kasi Kowalskiej mogliśmy ją oglądać w naturalnym wydaniu bez grama makijażu.

Piosenkarka prezentowała się Swobodnie i bez skrępowania brakiem upiększenia na twarzy. niedawno jednak postanowiła pokazać się w pełnym makijażu i stylizacji włosów publikując zdjęcie na mediach społecznościowych. według tabloidowy ich doniesień artystka jest nie do poznania.

Jak się Wam podoba stylizacja Kasi?