Interesujące wieści płynął od Stanisława i Teresy z programu "Rolnik szuka żony". Para postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o udziale w programie. Jak podają media i doskonale wiedzą fani programu "Rolnik szuka żony", Teresa stała się w programie wybranką Stanisława. Oboje postanowili skomentować swój udział w show.

Co działo się w pałacu?

Stanisław Pytlarz nie zdołał dokonać wyboru podczas trwania programu "Rolnik szuka żony" mimo faktu, że uczestniczki miały nadzieję na wybór jednej z nich. Stanisław zrobił inaczej i wszystkie panie odesłał do domu proponując jedynie przyjaźń.

Jak przyznał na swoim profilu na mediach społecznościowych, sztywniactwo i nuda w pałacu były jedynie pozorem, a uczestniczki mogą to potwierdzić. Dodał także, że czasem dobrze jest dokonać wyboru o niewybieraniu, a widzowie obdarzeni inteligencją nie mieli kłopotów ze zrozumieniem podjętej przez niego decyzji.

Według spekulacji widzów, Teresa miała największą szansę na to, że rolnik ją wybierze, jednak Stanisław także do niej nie miał głębszych uczuć. Młoda kobieta w swoim oświadczeniu opublikowanym na mediach społecznościowych wyraziła wdzięczność internautom za okazane wsparcie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Teresa (@tesijka)

Zaznaczyła przy tym, że jedynie fragment był pokazany w telewizji z czasu pobytu na włościach Stanisława. Jak przyznała Teresa, cieszy ją fakt wzięcia udziału programie "Rolnik szuka żony" i poznania Stanisława mimo faktu, że jej także nie wybrał.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Teresa (@tesijka)

Internauci w odpowiedzi napisali w komentarzach słowa otuchy nazywając ją wspaniałą osobą, która jest najfajniejsza w telewizji.