Jak donosi "Pomponik", znana dziennikarka Monika Richardson od jakiegoś czasu pokazuje się opinii publicznej u boku swojego nowego partnera, producenta filmowego Konrada Wojterowskiego.

Monika Richardson jest bardzo szczęśliwa

Jak przyznała, jest z producentem filmowym niezwykle szczęśliwa. Wyjawiła także ich wspólne plany, aby wyrazem zamieszkać. Bardzo dobrą wiadomością jest także fakt, że biznesmen bardzo szybko odnalazł nici porozumienia z dziećmi dziennikarki.

Jak podają media, z okazji 10 urodzin luksusowego domu mody Vitkac, na uroczystość pojawiły się w czwartek całe plejady celebrytów w nieziemskich stylizacjach.

Pośród gwiazd obecnych na urodzinowej imprezie nie mogło zabraknąć także Moniki Richardson u boku jej nowego ukochanego Konrada Wojterowskiego. Według medialnych doniesień, urodzinowa impreza nie była jedyną w czwartek, jaką para zaliczyła.

Okazuje się bowiem, że Monika i Konrad udali się również na wernisaż malarskich praca Magdaleny Atkins w Centrum Praskim "Koneser" w Warszawie. Ich obecność na wernisażu nie umknęła sokolim oczom fotoreporterów. Para prezentowała się fenomenalnie, gdyż kolorystycznie byli do siebie idealnie dopasowani.

Oboje postawili na klasyczną czerń z tą różnicą, że Monika miała na sobie skórzaną kurtkę dopasowana do figury, natomiast jej wybranek miał na sobie czarną zamszową marynarkę, spod której wystawała bluza na guziki z kapturem.

O tym się mówi: Tomson zabrał głos w sprawie krytyki spadającej na Sylwię Grzeszczak. Jak ją ocenił

Zerknij: Niepokojące doniesienia obiegły media. Maryla Rodowicz ma poważne problemy ze zdrowiem. Co dolega piosenkarce