Bogumiła Wander była jedną z najsłynniejszych i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Zawsze profesjonalna i elegancka kobieta zjednała sobie widzów i nawet teraz, po latach, wciąż o niej pamiętają.

Bogumiła Wander jest ikoną polskiej telewizji. Kobieta za debiutowała w latach sześćdziesiątych.

Smutna wiadomość dla fanów Bogumiły Wander

W tamtym czasie była jedną z najpiękniejszych kobiet w telewizji. Bogumiła Wander jak i Krystyna Loska i Edyta Wojtczak były wówczas spikerkami. Bogumiła od zawsze uważana byłam za wzór klasy oraz elegancji.

Dziennikarka perfekcyjnie posługiwała się słowem. Ponadto znacznie wyróżniała się urodą. Bogumiła Wander w tamtym czasie stała się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Polki naśladowały jej styl ubierania, fryzurę oraz makijaż.

Bogumiła Wander. Żródło: youtube.com
Bogumiła Wander. Żródło: youtube.com
Bogumiła Wander. Żródło: youtube.com

Niestety teraz legendarna prezenterka nie pamięta nawet, że kilka lat temu znała ją cała Polska. Bogumiła Wander zmaga się z postępującym Alzheimerem i przebywa w domu opieki.

Mąż legendy TVP podjął odważną decyzję

Prezenterka TVP nie pamięta nawet swojego męża. Krzysztof Baranowski wciąż jednak kocha swoją żonę i zdecydował się na odważny krok. Mężczyzna sprzedał mieszkanie, a za otrzymane pieniądze zapewnił Bogumile Wander leczenie w ośrodku.

Oddałbym wszystko, by mnie pamiętała

- wyznał mąż legendarnej prezenterki dla "Dobrego Tygodnia".

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN