Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Top Model”. To właśnie ten program pomógł w rozwoju jej kariery, choć już wcześniej Klaudia radziła sobie nieźle. Ma na swoim koncie m.in. rozbierają sesję w „Playboyu”.

Aktualnie Klaudia prowadzi program pt. „Hotel Paradise”, który jest nagrywany na pięknych egzotycznych plażach. Uczestnicy programu mieszkają w luksusowym hotelu i oprócz odpoczynku na wakacjach, wykonują zadania.

Klaudia El Dursi zdradziła plany na najbliższą przyszłość

Klaudia El Dursi doskonale radzi sobie zarówno zawodowo, jak i w roli kochającej partnerki i świetnej mamy. Jednak w jej życiu prywatnym nie jest do końca kolorowo.

Prezenterka jest mamą dwóch chłopców i od lat marzy o córeczce. Ze względu na zobowiązania zawodowe nie zdecydowała się w ostatnim czasie na ciąże.

W ostatnim czasie Klaudia El Dursi udzieliła wywiadu dla portalu Pomoponik. Wyznała, że już nie chce dłużej czekać z kolejną ciążą i w przyszłym roku będzie się starać z partnerem o dziecko.

Czy prezenterka i jej partner mają zamiar powiększyć rodzinę?

Prezenterka dodała, że od zawsze chcieli z partnerem mieć jeszcze jedno dziecko. Praca i ciągle wyjazdy Klaudii El Dursi nie pozwoliły im jednak na podjęcie tej decyzji wcześniej.

Ponadto Klaudia El Dursi nie chce dłużej zwlekać z zajściem w ciąże, ponieważ obawia się, że może być już za późno. Miejmy nadzieję, że prezenterka i jej partner niebawem powitają na świecie upragnioną i zdrową córeczkę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN