Jarosław Bieniuk jest byłym piłkarzem należącym do reprezentacji Polski. Wraz z Anną Przybylską, zmarłą w 2014 roku, tworzyli wspaniałe małżeństwo i doczekali się trójki dzieci – Oliwii, Szymona i Jana.

Po śmierci żony Jarosław Bieniuk długo nie mógł się pozbierać. Jak wyglądało życie jego rodziny po śmierci Anny Przybylskiej?

Jarosław Bieniuk i jego córka zdradzili wiele rodzinnych sekretów

W ostatnim czasie Jarosław Bieniuk pojawił się z córką Oliwią w programie „Demakijaż”. Mężczyzna zdradził wiele ciekawych sekretów dotyczących jego rodziny.

Okazuje się, że po śmierci Anny Przybylskiej mężczyzna mógł liczyć nie tylko na pomoc swojej rodziny, ale również teściowej i siostry zmarłej aktorki. Jarosław Bieniuk musiał pogodzić wychowanie dzieci z pracą, co nie było łatwym zadaniem.

Jak były piłkarz radził sobie po odejściu żony Anny Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk przyznała, że postawa jego taty jest godna podziwu. Mężczyzna zawsze był pracowity i świetnie radził sobie z masą obowiązków.

Jarosław Bieniuk stwierdził również, że Oliwia odziedziczyła po nim wiele cech - między innymi zapominalstwo. Trzeba przyznać, że łączy ich wspaniała więź.

Całą rozmowę będzie można obejrzeć na kanale Polsat Cafe 28 listopada o godzinie 15:00.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN