Kamil Durczok zmarł 16 listopada bieżącego roku i nie zdążył sporządzić testamentu. Z polskiego prawa wynika, że jedynym spadkobiercą jest syn dziennikarza - Kamil Durczok Junior.

Syn Kamila Durczoka ma jako jedyny prawo do majątku ojca

Informację o śmierci Kamila Durczoka podał portal branżowy "Press", którego dziennikarze potwierdzili informację kontaktując się między innymi z rodziną dziennikarza. Durczok zmarł około godziny 4:30 nad ranem we wtorek. Odszedł w szpitalu w Katowicach-Ligocie. Portal "Onet" wskazuje, że przyczyną śmierci Durczoka miał być rozległy krwotok wewnętrzny.

19 listopada odbyło się ostatnie pożegnanie Kamila Durczoka. Dziennikarz miał zaledwie 53 lata. Pożegnali go jego bliscy, fani oraz koledzy po fachu.

Chłopak nie jest pewny, czy chce przyjąć testament ojca

Kamil Durczok miał wiele planów na przyszłość, jednak nagła śmierć je przerwała. Mężczyzna nie sporządził nawet testamentu, dlatego wedle polskiego prawa jego jedynym spadkobiercom jest syn.

Jest w tym jednak pewien haczyk, Kamil Durczok Junior nie tylko odziedziczy dom w Szczyrku, pół mieszkania dzielonego z byłą żoną ojca, zabytkowego mercedesa i zyski z aplikacji Durczokracja. Kamil Durczok miał również wiele długów, które mogą nawet przewyższyć wartość spadku.

Kamil Durczok z synem. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok z synem. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok z synem. Źródło: youtube.com

Jak donosi portal „Pomponik”, 24-letni syn Kamila Durczoka prawdopodobnie odmówi przyjęcia spadku po ojcu. Wkrótce się jednak okaże, co finalnie postanowił Kamil Durczok Junior.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN