Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się w trakcie nagrań do filmu "Pan i Pani Smith". Ta produkcja na zawsze odmieniła ich życie. Pitt wdając się w romans z Jolie przekreślił swój związek z Jennifer Aniston. Miłość jego i Angeliny trwała przez wiele lat.

Niestety również związek Brada Pitta i Angeliny Jolie nie przetrwał. Głośne rozstanie gwiazdorskiej pary miało miejsce w 2016 roku, a oficjalnie rozwiedli się w 2019 roku. Do dzisiaj trwa jednak walka o opiekę nad dziećmi.

Internauci pokochali piękną córkę Angeliny Jolie i Brada Pitta

Brad Pitt i Angelina Jolie wychowywali sześcioro dzieci, z czego trójka została przez nich adoptowana. W ostatnim czasie 15-letnia córka aktorów wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Piękna Shiloh Jolie-Pitt odziedziczyła po rodzicach to, co najlepsze. Dziewczyna nie tylko może się szczycić wyjątkową urodę, ale również ogromnym talentem tanecznym.

Najnowsze nagrania z udziałem nastolatki zrobiły furorę

W sieci pojawiły się filmiki na których internauci mogą podziwiać taneczne zdolności Shiloh Jolie-Pitt. Jak zdradził bliski znajomy dziewczyny, 15-latka najbardziej lubi tańczyć hip-hop i freestyle, jednak świetnie odnajduje się w każdym stylu.

Rodzina Jolie-Pitt. Źródło: instagram.com
Rodzina Jolie-Pitt. Źródło: instagram.com
Rodzina Jolie-Pitt. Źródło: instagram.com

Jak myślicie, czy finalnie Shiloh Jolie-Pitt pójdzie w ślady sławnych rodziców i zostanie aktorką, czy może będzie kontynuować taneczną przygodę? Zawsze można pogodzić obydwie pasje.

@joliepittkids

Shiloh in July 🕺🕺💃 #shilohjoliepitt #dancing #ROMWEnextgen #fyp #xyzbca

♬ Butter - 방탄소년단 (BTS)

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN