Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów już dziesięć lat temu. W 2011 roku modelka zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki.

Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka. W pewnym momencie Marcelina musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Odważne zdjęcia Marceliny Zawadzkiej zrobiły furorę w sieci

Marcelina Zawadzka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

W ostatnim czasie Marcelina dużo podróżowała i znalazła swoją drugą połówkę. Jak się okazuje, jej wybrankiem jest niemiecki biznesman i agent nieruchomości - Max Gloeckner.

Modelka pozowała w samej piżamie

Przepowiadano powrót Marceliny Zawadzkiej do telewizji na koniec sierpnia 2020 roku, jednak wciąż do tego nie doszło, a gwiazda pokazuje się jedynie w mediach społecznościowych.

To właśnie w mediach społecznościowych Marcelina Zawadzka publikuje zdjęcia z życia prywatnego. W ostatnim czasie modelka dodała bardzo odważną fotografię.

Marcelina Zawadzka pozuje w samej piżamie. Internauci byli zachwyceni zgrabną sylwetką i pięknym wyglądem modelki. Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN