Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Głównie dlatego, że właśnie w ten sposób prowadzi swoje biznesy. Lewandowska jest znana trenerką. Posiada także markę kosmetyczną oraz sprzedaje żywność dla sportowców.

Anna Lewandowska pochwaliła się pięknymi dekoracjami świątecznymi

Anna Lewandowska dzieli się w mediach społecznościowych także swoim życiem prywatnym. W tej dziedzinie Ania ma jednak pewne zasady. Celebrytka stara się chronić prywatność swoich bliskich, zwłaszcza dzieci.

Anna Lewandowska zaczęła jednak dodawać zdjęcia, na których pokazuje swoje córki. Starsza córka Lewandowskich urodziła się w 2017 roku, natomiast młodsza dziewczynka urodziła się w maju 2020 roku.

Dziewczynki z miejsca podbiły serca nie tylko swoich rodziców, ale także fanów sportowej pary. Klara ma już cztery lata, a Laura ponad półtora roku.

Choinka w domu trenerki robi wrażenie

Anna chciała już wprowadzić w swoim domu świąteczny klimat, dlatego od wczoraj w salonie Lewandowskich stoi choinka. Trenerka zdradziła jednak, że w tym roku musiała ją ubrać inaczej niż zwykle.

Ze względu na to, że mała Laura bardzo polubiła zabawę bombkami, na samym dole choinki znalazły się plastikowe ozdoby, a wyżej już szklane. Jak wyznała Anna Lewandowska na swoim InstaStories, Laura jest małym rozbójnikiem.

Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com

Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com

Jak Wam się podobają świąteczne dekoracje Lewanodwskich?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN