Edyta oraz Cezary Pazurowie to jedna z par, które zyskały sympatię Polaków. Poznali się całkowicie przypadkowo, w pociągu, a w tym roku będą obchodzić już dwunastą rocznicę ślubu.

Choć dzieli ich spora różnica wieku (Edyta jest młodsza o 26 lat), to nie stanęła ona na przeszkodzie ich relacji. Para dogaduje się wyśmienicie i doczekała się nawet trójki dzieci – Amelii, Antoniego i Rity.

Edyta Pazura opublikowała urocze zdjęcie z córką

Edyta i Cezary Pazurowie zdecydowanie lubią otaczać się pięknymi widokami oraz przedmiotami. Widać to m.in. po zdjęciach ich domu, które publikują na Instagramie.

Najbardziej oryginalnym i – trzeba przyznać – imponującym jest fakt, że w środku ich domu, w salonie, stoi drzewo oliwne. W dużej mierze to Edyta Pazura odpowiada za urządzenie ich willi, a drzewo we wnętrzu posiadłości było jednym z jej marzeń.

Cezary Pazura, Edyta Pazura. Źródło: instagram.com
Cezary Pazura, Edyta Pazura. Źródło: instagram.com
Cezary Pazura, Edyta Pazura. Źródło: instagram.com

Choć wnętrza i ogród wzbudzają zachwyt i widać, że nie oszczędzano na ich urządzeniu, odnosi się wrażenie, że przepych nie przebija z każdej strony i wszystko zostało wybrane ze smakiem.

Dziewczyny wspólnie świętują Andrzejki

Wnętrze uroczego salonu Pazurów fani mogą podziwiać w najnowszym poście Edyty. Kobieta pokazała, jak świętuje Andrzejki z najmłodszą córką.

Urocze zdjęcie z Ritą bardzo spodobało się internautom. Pozostawili oni w komentarzach mnóstwo komplementów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN