26 listopada miała swoją premierę produkcja stworzona przez Dodę i jej byłego męża Emila Stępnia. Okazuje się, że w filmie „Dziewczyny z Dubaju” piosenkarka również wcieliła się w jedną z postaci. Kogo zagrała?

Doda opowiedziała o swojej roli w filmie „Dziewczyny w Dubaju”

Kilka miesięcy temu Dorota Rabczewska zaskoczyła wszystkich fanów oznajmiając, że się rozwodzi. Dodę i Emila Stępnia wciąż jednak coś łączy. Para stworzyła wspólnie film „Dziewczyny z Dubaju”.

Piosenkarka i jej były mąż, pomimo zawirowań w życiu prywatnym, zachowali się jednak profesjonalnie i zorganizowali 26 listopada długo wyczekiwaną premierę.

Trzeba przyznać, że film „Dziewczyny z Dubaju” zrobił furorę. Wiele osób chce obejrzeć produkcję, dlatego sieci kin planują dodatkowe seanse. Bilety sprzedają się niezwykle szybko.

Żadna aktorka nie chciała wcielić się w tą postać

Okazuje się, że Doda również wcieliła się w jedną z dubajskich prostytutek. Gwiazda zagrała Różę, a u jej boku była Maria Sadowska wcielająca się w postać Sarah.

Jak wyznała Doda, scena Róży była krótka i bardzo żenująca, dlatego żadna aktorka, modelka, czy statystka nie chciała się jej podjąć. Piosenkarka ma jednak ogromny dystans w takich sytuacjach i bez problemu podjęła się tej roli.

Na swoim Instagramie Doda opublikowała swoją stylizację na dubajską dziewczynę – Różę. Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN