Dość interesująca informacja podana przez "JastrzabPost" o Annie Starmach pokazuje, jak łatwo można zaszczepić w człowieku pewną koncepcję. Wielu ludzi nieświadomych mechanizmu działania zaszczepiania koncepcji robi to innym, albo pozwala innym na zaszczepienia koncepcji sobie.

Czy znana kucharka Anna Starmach pozwoliła sobie zaszczepić koncepcję, że coś zagraża jej małżeństwu?

Anna Starmach kojarzona głównie z roli jurorki w bardzo znanych i lubianych programach MasterChef i MasterChef Junior. Celebrytka była także gospodynią programu Pyszne 25, który przedstawiał widzom możliwości ugotowania czegoś w 15 minut za jedyne 25 zł.

Gwiazda TVN jest żoną Piotra Kuska od 2017 roku. Biznesmen i kucharka doczekali się dwójki dzieci Jagny i Gustawa. Niestety nie wszyscy są w stanie przefiltrować wiadomości pojawiające się w mediach społecznościowych.

Okazuje się bowiem, że obserwatorzy instagramowi kucharki nieco namieszali jej w głowie zaszczepiając w niej obawy związane z rosnącym zainteresowaniem płci pięknej jej mężem. Jedna z internautek w dosadny i bezpośredni sposób dała do zrozumienia celebrytce, że jej mąż Piotr budzi w niej ogromne zainteresowanie.

Anna Starmach, chodź starała się trzymać dystans do pytań o męża Piotra, najwyraźniej ciężko zniosła te dotyczące miejsca, w którym można znaleźć tak fajnego męża, jak i Piotr. Całkowicie wytrąciło celebrytkę z równowagi pytanie, czy Piotr ma wolnego brata bliźniaka. Jej odpowiedź może sugerować, że mocno zaniepokoiła się coraz większym zainteresowaniem pań jej ukochanym mężem - Piotrek? Masz? Wolnego? No ja nic o tym nie wiem. A mojego egzemplarza nie oddam. CZY TYLKO JA MAM WRAŻENIE, ŻE MÓJ MĄŻ WZBUDZA CORAZ WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE? Średnio połowa pytań dotyczy właśnie tego pana.

vvv